Home » Абітурієнту

Абітурієнту

буклет2016_final_page1

Кафедра публічного права готує фахівців:
Бакалавр 081 Право
Магістр 081 Право
Форми навчання з кожної спеціальності: денна, заочна, друга вища на базі вищої освіти.
Терміни підготовки фахівців:
Денна – бакалавр (б) – 4 роки; магістр (м) – 1,5 роки.

Заочна – бакалавр (б) – 4,5 роки.

Оплата навчання:

Бакалавр, денна форма навчання – 22 000 грн./рік.
Бакалавр, заочна форма навчання – 13 100 грн./рік.
Магістр, денна форма навчання – 24 600 грн./рік.

 

Професія юриста є однією з найпрестижних в Україні та закордоном. За спеціальністю «Право» НТУУ «КПІ» спеціалістів в галузях господарського та адміністративного права, права інтелектуальної власності та інформаційного права. Обравши для себе відповідну спеціалізацію, студенти мають можливість поглиблено вивчати правове регулювання інтелектуальної власності та правові питання у сфері бізнесу. Знання, одержані під час навчання за спеціальністю «Право» дають можливість працювати у будь-якій сфері юридичної діяльності – серед наших випускників є адвокати, нотаріуси, судді, прокурори, юрисконсульти, представники у справах інтелектуальної власності, арбітражні керуючі, державні реєстратори, слідчі, керівники юридичних та адміністративних підрозділів.

Сертифікати ЗНО
  1. Українська мова та література – не менше 125 балів за умови, що Історія України – не менше 100 балів
  2. Історія України – не менше 125 балів за умови, що Українська мова та література – не менше 100 балів
  3. Іноземна мова або Математика – не менше 100 балів

 

буклет2016_final_page2

Кваліфікаційний рівень: юрист.

Спеціальність «Правознавство» передбачає детальне вивчення теорії держави і права, історії держави і права, кримінального, цивільного, господарського, житлового, трудового, адміністративного, сімейного, права інтелектуальної власності, адміністративного процесу та адміністративної відповідальності, кримінології, криміналістики, судової експертизи, судової медицини, адвокатури, діловодства та інших дисциплін циклів гуманітарної, соціально-економічної, професійної та практичної підготовки.

Факультетом соціології і права видається Вісник НТУУ «КПІ» «Політологія. Соціологія. Право». В рубриці «Право» публікуються статті, що висвітлюють як загальнотеоретичні проблеми держави і права, так і регулювання суспільних відносин на рівні різних галузей права. В цілому в журналі розкриваються основні напрацювання професорського-викладацького складу, докторантів, аспірантів та студентів магістратури, які працюють над темою наукового дослідження «Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави».

Правила прийому в НТУУ «КПІ»

ZF3gKBFxofg